+90 212 296 70 21

HAKKIMIZDA

Cumhuriyet Cad. Sipahi Apt.
N115/2 Harbiye/
Şişli/İstanbul 34373 Türkiye
T: +90 (212) 296 70 21
F: +90 (212) 291 50 22
info@dubaituru.com.tr
1 2 3 4
dubaituru.com.tr ; Chetto Turizm ve Seyahat Hizmetleri LTD Şirketi bünyesinde hizmet veren ve sadece Dubai veya Dubai bağlantılı turlar için hazırlanmış özel bir web sitesidir. Şirketimiz A Grubu (Belge No 8101) Tursab Seyahat acentesidir. Satış ofisimiz Harbiye Cumhuriyet caddesinde olup Hilton Otelin karşısındadır.

Ayrıca Maldivler’in en eski yerel tur operatörlerinden biri olan Vista Maldives Company PVT LTD Şirketinin ; Türkiye , Rusya ve Avrupa temsilciliğini ve Sri Lanka’nın en önemli tur operatörü ve otel şirketi Aitken Spence Travels& Hotels şirketinin de Türkiye temsilciliğini yürütmekteyiz.

Son 10 yılda Dubai, Türk turistler için en çok tercih edilen destinasyonlardan biridir ve halen popülerliğini korumaktadır. Bunun en temel sebeplerinden biri ülkemizdeki kış döneminde Dubai’nin sıcak olması, Denize sıfır lüks otel seçenekleri ile sadece 4 saat uçuş mesafesinde olması ve vergisiz alışveriş imkanlarına sahip olmasıdır. Ayrıca sadece 30 sene önce çölün denize bağlandığı küçük bir arazi üzerinde bir balıkçı şehri iken şuan dünyanın en önemli turistik ve ticari merkezlerinden biri haline gelen Dubai kesinlikle övgüyü hak etmektedir. Türkiye’den her gün ortalama 4-5 ucuşun yapıldığı Dubai şehri dünyada suç oranı en az olan şehirlerden biridir. Özellikle kış aylarında Aileniz ile gidilebilecek en güzel destinasyonlardan biridir.

Dubaituru.com.tr olarak her bütçeye uygun ekonomik Dubai turları ile hizmetinizdeyiz. THY ve Emirates Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile yılboyu düzenlediğimiz paketlerin yanısıra Air Arabia ve Fly Dubai hava yolları ile hazırlanan paketler oldukça ekonomik fiyatlarla hizmetinizdedir. Bunların yanında Emirates Hava Yolları ile Maldivler, Mauritius, Seyşeller ve Sri Lanka adalarına düzenlediğimiz tur programları kişiye özel olarak Dubai konaklamalı şekillerde hazırlanmıştır. Son yıllarda münferit seyahatlerin artması dolayısı ile Hint Okyansunun en önemli 3 ada ülkesi olan Maldivler, Mauritius ve Seysel adaları, balayı çiftlerinin ve aile seyahatlerinin önemli destinasyonlarından olup bu seyahatlerdeki deniz kum güneş tatilinin ardından 2-3 gece Dubai’de konaklamak isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız paketlere Maldivler Dubai Turları , Seyşeller Dubai Turları , Mauritius Dubai Turları linklerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hint Okyanusundaki en eski kültürel zenginliğe sahip Sri Lanka (Seylan Adası) ve Dubai Turlarına ise Sri Lanka Dubai Turları linkinden ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde tropikal balayı adalarına özel www.balayitv.com , Maldivler turları ve otellerine özel www.maldivlerturu.com.tr ve tüm destinasyonlar için www.tatilcantasi.com web siteleri bulunmaktadır.

Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz olduğu takdirde aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
DubaiTuru.com.tr
Dubai Ekstra Turları
Dubai şehrinde yapılabilecek ekstra turlar hakkındadır.
Dubaiye Nasıl Gidilir
Dubai şehrine Türkiye'den nasıl gidileceğini anlatan sayfadır.
Dubai Kişiye Özel
Dubai şehri için Tailor made, kişiye özel tur programları hakkında bilgi içerir.
Dubai Genel Bilgiler
dubai hakkında bilmek istedikleriniz dubaituru.com.tr de.