+90 212 296 70 21

Maldivler Dubai Turu

Emirates ile 6 Gece 8 Gunduz Her Gün Hareket

1500 €

‘dan başlayan fiyatlarla
Maldivler ve Dubai turumuz Emirates Hava Yolları tarifeli seferleri ile yapılmakta olup Maldivler’de 4 gece ve Dubai’de 2 gece olmak üzere toplam 6 gece konaklama ve yolla birlikte toplam 8 gün sürmektedir. Kişiye özel bir tur olup sene boyunca her gün hareketlidir. Maldivler için vizeye gerek yoktur ancak Dubai için vize gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize gerekmez. Her bütçeye uygun otel seçeneklerimiz fiyat listesinde belirtilmiştir. Alternatif otel seçenekleri için satış sorumlularımızdan fiyat alabilirsiniz. Program Emirates Hava Yolları özel fiyatları ile hesaplanmış olup sadece paket turlar için geçerlidir. Uçaklardaki doluluklara göre fiyat artışları söz konusu olabilir. Deniz kum güneş tatilini Hint okyanusunun incisi Maldivler’de ve sonrasında ise ortadoğunun alışveriş merkezi Dubai ile birleştirmek isteyen misafirlerimiz için en uygun turlardan biridir.


Maldivler Dubai Turu
Emirates Hava Yolları ile 6 Gece 8 Gün
Her Gün Hareket

1.Gün  İSTANBUL-DUBAİ UÇUŞU

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali Emirates kontuarı önünde saat 16:00 da buluşma ve Ek 122 seferi ile 19:05 te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 01:15 te varış.

2.Gün  DUBAİ MALE UÇUŞU- Maldivler'e Varış ve Otel Transferi - Gece Balık Avı Turu
EK 658 seferi ile 04:05 te Maldivler uçuşu. Male saati ile 09.10 da varışın ardından sırası ile,Pasaport geçişi,Bagajlarınızın alınması ve gümrükten geçiş. Sonrasında Yetkili personelimiz tarafından isminiz ile karşılanma. Seçtiğiniz otele göre sürat motoru veya uçak ile transferiniz gerçekleştirilecektir. Otelinize varışın ardından otel görevlilerince karşılama ve otele check-in. Dileyen Misafirler için ekstra olarak düzenlenecek akşam "Night Fishing-Gece Balık Avı" Turu. Geceleme Otelinizde.

3.Gün Maldivler Serbest Zaman veya Island Hopping Turu
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen Island Hopping- Turuna katılabilirsiniz. Geceleme Otelinizde.

4.Gün Maldivler Serbest Zaman veya Şnorkel Turu
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "şnorkel" Turuna katılabilirsiniz. Geceleme Otelinizde.

5.Gün Maldivler Serbest Zaman veya Sunset Cruise Turu
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "Sunset Cruise" Turuna katılabilirsiniz. Bu akşam otel görevlileriniz tarafından hesabınız sizlere ulaştırılacaktır. Otel ekstralarınızı bu gece veya sabah ödeyebilirsiniz. Geceleme Otelinizde.

6.Gün  Maldivler-Dubai-Burj Khalifa –Dubai Mall turu
Sabah erken havaalanına transfer. Kahvaltınız erken verilecektir. Emirates Hava Yolları’nın EK 657 seferi ile 08:45 te Dubai uçuşu. Yerel saat ile 11:55 te varışın ardından pasaport, vize ve gümrük işlemleri sonrasında yetkilimiz tarafından karşılanma ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

7.Gün  Dubai  Serbest zaman veya Çöl Safari turu
Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ” turuna katılabilirler (70 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri  otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde.

8.Gün  Dubai - İstanbul Uçuşu
12:00 ye kadar odaların boşaltılması ve yetkilerimiz tarafından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 121 sefer sayılı uçuşu ile 14.35 da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Dubai turlarında gerek grup ile beraber gerekse münferiden yapılabilecek ekstra geziler aşağıdadır.Çöl Safari Turu(Akşam yemekli)

Otelinizden öğleden sonra 15:30 civarı 4x4 jeepler ile başlayan çöl safari turunda önce şehrin dışına doğru 40 dakika gidilir ve ardından çölün girişinde küçük bir mola verilir. sonrasında çöle varılır ve araçların lastik havaları indirildikten sonra çöl tepeleri üzerinde jeeepler ile maceramız başlar. Oldukça heyecanlı geçecek yarım saatlik sürüşün ardından çöldeki kampa varılır. Burada dilerseniz küçük bir bahşiş ile deveye binebilirsiniz. Kampa varıldığında kumların üzerine serilmiş sedirler ve halıların üzerinde açık büfe olarak akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Çay, kahve ve meşrubat pakete dahildir. Sonrasında otele dönüş yolculuğu ve turumuzun sonu.

Not: Yanınıza spor kıyafetler almanızı tavsiye ederiz. Çöl kumları üzerinde yürüyeceğiniz için uygun ayakkabı seçmenizi tavsiye ederiz.


Dhow Cruise Turu(Yemekli tekne Turu)

Dubai Creek üzerinde geleneksel Dubai teknelerinde hem şehir ışıkları arasında tekne turu ve aynı zamanda teknede akşam yemeği keyfini bir arada yaşayabileceğiniz bir turdur.

Akşam yapılır.


Abu Dhabi ve central Souk Turu

Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olanAbu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olanbaşkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabigünümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir.Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısındayüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turunardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışverişiçin Central Souk’ta serbest zaman. Tur bitimi otelinize transfer


Sheikh Zayed Camii Gezisi

Abu Dhabi'de yapılan ve şuan dünyanın en büyük camiilerinden biri olan Sheikh Zayed Camii güzel mimarisi, oldukça zevkli iç süslemeleri ve bembeyaz görüntüsü ile sadece Birleşik Arap Emirlikleri'nin değil islam dünyasının önemli eserlerinden biri durumundadır.


Abu Dhabi Ferrari World

Abu dhabi'ye gelmeden hemen önce inşa eilen Ferrari World , dünyanın en büyük kapalı alan eğlence parklarından biridir. özellikle gençler ve çocuklu aileler için tavsiye edebileceğimiz bir aktivitedir.


Burj Khalifa-Dubai Mall-Dubai Fountain

Burj Khalifa dünyanın en yüksek binalarından biridir ve Dubai Downtown'un tam merkezinde bulunur. Önünde bulunan Dubai Fountain'de ışık ve ses eşliğinde su gösterisi düzenlenir ve mutlaka görülmesi gerekir. ve hemen yanında bulunan The Dubai Mall, halihazırda dünyanın en büyük alışveriş merkezidir. İçinde oldukça çok çeşit balşığın sergilendiği akvaryum, hemen tüm lüx markaların dükkanları, çok çeşitli resstoran ve kafe alternatifleri ile dubai'nin Vazgeçilmezlerindendir. Ayrıca Burj Khalifa'nın 452 metre yüksekliğindeki View point e çıkmanız halinde oldukça ilginç bir deneyim yaşayacaksınız. 


Al Qasr  Lübnan Tavernası

Marine Beach bölgesinde bulunan bu Lübnan tavernası Dubai'nin en popüler restoranlarından biridir. geleneksel Lübnan mutfağının tatlarını sunan resotranda aynı zamanda müsik ve dans şovları ilginizi çekecektir. 


Maldivler Ekstra Turları Açıklamalar

Snorkel Safari Turu ; Maldivler turunda profesyonel dalış deneyimi,olmaksızın yapılabilecek en ucuz ve ekonomik tur olan şnorkel turunda çoğuotelde; palet, gözlük ve şnorkelden oluşan ekipmanı ücretsiz olarak ya da çokcüzi ücret karşılığında dalış merkezinden temin edebilirsiniz. Yanınızdagötürmenize gerek yoktur.  Dilerseniz otelin etrafındaki mercanlardaücretsiz olarak ya da otelin günlük sabah ve akşam düzenlediği turlara katılarak– bu turlar otele göre 15-50 usd arasında ücretlendirilir- bu eşsiz deneyimiyaşayabilirsiniz. Özellikle belirtmeliyiz ki scuba dalış yapmasanız biledünyanın en zengin su altı yaşamına ev sahipliği yapan Maldivlerdeki çokçeşitli balık ve mercan çeşitlerini keşfedebilir ve su altı yaşamınınderinliklerine kendinizi bırakabilirsiniz. Su Altı yaşamının ilginiziçekeceğine hiç süpke yok…

Scuba Dalış – Scuba Diving Turu ; dünyanın en önemli dalış merkezi olan Maldivler’deözellikle Padi belgesi olan profesyonel dalgıç misafirlerimiz için tümotellerde lisanlı dalış merkezleri bulunmaktadır. Her türlü dalış ekipmanı bumerkez tarafından karşılanır ve scuba dalış turları her gün düzenlenir.Maldivler’e seyahatinizin asıl sebebi dalış ise dalış paketlerini sizin içintemin edebiliriz. Eğer geçerli dalış lisansınız yok ise tüm tesislerde yetkilihocalardan eğitimi almak koşulu ile uluslara arası geçerliliğe sahip belgenizialabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki bu kurslar yaklaşık 4-5 gün sürmektedir.Scuba dalış turları her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere profesyoneldalışçılar eşliğinde düzenlenir

Gece Balık Avı (Night Fishing) ; çoğu otelde her gün veya bazı otellerde günaşırı olmak üzerte düzenlenen bu tur, akşam 17:30 da buluşma ile başlar veyerel tekneler ve yetkililer eşliğinde 18:00 de adanın çevresindeki mercanlarındışına çıkılır. Yaklaşık 2 saat sürer ve dönüşte akşam yemeğine yetişilir.Balık tutmanın yanı sıra muhteşem gün batımına şahit olursunuz. Balık tutmakonusunda tecrübeli olmanıza gerek yoktur keza yetkililer size öğretirler vehatta oltaya yemleri bile kendileri takarlar. Şansınız yaver giderse, blue fish, groupper, jack Fish ve Baracuda gibi balıkları bile avlayabilirsiniz.Dilerseniz yakaladığınız balıkları cüzi bir ücret karşılığında ertesi gün sizeözel olarak hazırlatabilir veya dilerseniz denize geri bırakırsınız. Seçim sizeait…

Büyük Balık Avı (Big Game Fishing) ; Özellikle profesyoneller ve ciddi balıkçılariçin heyecanlı ve eğlenceli bir turdur. Oldukça pahalıdır. Ortalama teknekirası 100-1200 usd civarında olup tekneyi 6 kişiye kadar kiralayabilirsiniz.Profesyonel donanımlı tekne ve ekipman ve yetkililer eşliğinde açık denizdeyapılan tur sabah erken veya akşam olmak üzere iki türlüdür. Sabah çıkmanızıtavsiye ederiz. Maldivler büyük balıklar konusunda oldukça verimlidir ve buturda genelde yakalanan balık türleri Tuna, kılıç balığı, marlin veyaköpekbalığıdır. 

Ada Gezisi ve Yerel Maldivler Köyü (Island Hopping); bildiğiniz gibi Maldiv Adaları sadeceotellerden oluşmaz. Bu küçük adaların önemli bir bölümünde Maldiv köyleribulunur. Island Hopping turu, sabah kahvaltısından sonra başlar ve hangiatollde iseniz yakınlardaki bir Maldiv köyünde yerellerin yaşayışlarını görmekiçin mola verilir. Sonrasında küçük bir adada karaya çıkılır ve burada piknikyapılır. Yüzme, güneşlenme ve şnorkel molası verildikten sonra otele geridönülür. Tam günlük bir turdur.

Gün Batımında Tekne Gezisi (SunsetCruise) ; Akşam düzenlenen bu turda lüksyatlar ile gün batımını tekneden izlemek için yola çıkılır. Özellikle balayıçiftleri için önerdiğimiz bu tur oldukça romantiktir ve akşam yemeğinden önceotele dönülür. Tur esnasında çeşitli ikramlar sizi bekliyor. 

Male Adası Gezisi - Male Shopping ; Özellikle Male’ye yakın tesislerde konaklayan misafirleriçin günlük Male adası gezisini içeren bir turdur. Male adası 2,5 kilometrekarebüyüklüğünde ve yaklaşık 80 bin kişiye ev sahipliği yapmakta olup MaldivlerCumhuriyeti’nin başkentidir. Alışveriş yapmak ve dünyanın en ilginç ve küçükbaşkentini görmek isteyen misafirlerimiz için önerilir ancak kısa sürelikalışlarda bizce vaktinizi tesislerde geçirmek daha mantıklıdır. Kezatesislerdeki dükkanlarda Male’de bulacağınız her ürün benzer fiyatlarlahizmetinizdedir. Ayrıca hediyelik eşya alışverişinizi dönüş günü havaalanındakiduty free den de yapabilirsiniz.

Spa ve Masaj ; Bu servisi tur olarak adlandırmak ne derecedoğrudur tartışılır ancak kesin olan bir şey varsa o da hemen hemen tümtesislerde bulunan Spa ve Masaj merkezleri, Maldivler turuna katılan tümmisafirler için olmazsa olmazdır. Dünyaca ünlü spa merkezleri tarafındançalıştırılan bu merkezlerde Bali, Thai usulü masajlar oldukça çeşitlialternatifler ile hizmetinizdedir. Mutlaka denemelisiniz.

Yunus İzleme Turu (Dolphin Watching) ; Bu tur da aynı sunset Cruise gibi akşama doğrubaşlar ve ada yakınlarında açıkta yunusları izlemek için düzenlenir. Çoğunluklayunuslar görülür ve açıkçası düşük ihtimalde olsa bazen şanssız olabilirsiniz.Ancak yunusları tekneniz ile beraber yüzerken ve sizi eğlendirmek için gruplarhalinde şovlar yaparken çok hoş vakit geçireceğinizi söyleyebiliriz. ISTANBUL DUBAI        EK 122        1905        0115
DUBAI MALDIVLER      EK 658        0405        0910
MALDIVLER DUBAI      EK 657         0845        1155
DUBAI ISTANBUL        EK 121        1435        1735
Dubai Ekstra Turları
Dubai şehrinde yapılabilecek ekstra turlar hakkındadır.
Dubaiye Nasıl Gidilir
Dubai şehrine Türkiye'den nasıl gidileceğini anlatan sayfadır.
Dubai Kişiye Özel
Dubai şehri için Tailor made, kişiye özel tur programları hakkında bilgi içerir.
Dubai Genel Bilgiler
dubai hakkında bilmek istedikleriniz dubaituru.com.tr de.